• 2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων
  • 2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων
  • 2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων
  • 2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων
2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων

2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, UL, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $10.00 - $30.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Απώλεια εισαγωγής: ≤0.35dB
Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP Πυρήνες ινών: Simplex, ντούμπλεξ, πυρήνες 12cores-482
Συνδετήρας: SC, LC, FC, ST, MTRJ, MPO, Κ.ΛΠ. Επιστροφής απώλεια: PC≤50dB UPC≤55dB APC≤60dB
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων 0.9mm MPO MTP

,

σκοινί μπαλωμάτων 2.0mm MPO MTP

,

σκοινί μπαλωμάτων ινών 0.9mm MPO

Περιγραφή προϊόντων

2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων

καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών λύσης mtp/mpo κέντρων δεδομένων

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης.

-40 σε +85℃

 

MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών


Εφαρμογή


1. Τηλεπικοινωνίες
2. Δίκτυα υπολογιστών
3. Δίκτυα CATV
4. Ενεργός λήξη συσκευών


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα


1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια.
2. Πλήρως υποχωρητικός με τα πρότυπα του IEC και YD-T826/1996.
3. Σταθερότητα θερμοκρασίας: Λειτουργούσα θερμοκρασία: - 20 σε +75°c.
4. Υψηλή διάρκεια, περισσότερες από 500 φορές να ζευγαρώσει.
. μεμονωμένη συσκευασία 5 με την ετικέτα πληροφοριών λεπτομέρειας.
6. Όλα τα σκοινιά μπαλωμάτων είναι 100% δοκιμασμένα.


Διαταγή των πληροφοριών


1. Συνδετήρας 1.LC, FC, Sc, ST, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO.Connector 2.LC, FC, Sc, ST, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO.
2. Ferrule τύπος διεπαφών: UPC, APC
3. Τύπος ινών SINGLEMODE (G652, G655), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50/125, 62.5/125), OM3
4. Dimeter Fober (χιλ.): Φ0.9, Φ2.0, Φ3.0
5. Μήκος ινών: Προσαρμοσμένο μήκος

 

Στοιχείο Ενιαίος τρόπος Multimoe
PC UPC APC 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5

Ένθετο. Απώλεια

 

0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB)

 

0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB)
Επιστροφής απώλεια ≥50 DB ≥55 DB ≥60 DB

≥35 DB

 

Ένθετο. Loss/MTP ή MPO 0.7dB μέγιστο (ελίτ 0,35 DB.) 0.5dB μέγιστο (ελίτ 0.35dB.)
Επιστροφής απώλεια s/MTP ή MPO ≥50dB ≥55 DB ≥60 DB

≥20dB

 

Δύναμη τραβήγματος ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

 

2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων 0

2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων 1

καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών λύσης mtp/mpo κέντρων δεδομένωνκαλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών λύσης mtp/mpo κέντρων δεδομένωνκαλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών λύσης mtp/mpo κέντρων δεδομένων

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd 2.0mm 3.0mm MPO MTP μπαλωμάτων πολυ τρόπος τρόπου σκοινιού ενιαίος για τη λύση κέντρων δεδομένων θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.