• Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um
  • Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um
  • Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um
  • Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um
Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um

Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO,CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: J1u1u1263mp-Η

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα που εγκαθιστά το καλώδιο οπτικών ινών
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Name: OM2 Multimode Fiber Optic Cable Return Loss: PC≥50dB; UPC≥55dB; APC≥60dB
Fiber diameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Insertion Loss: ≤0.2dB
Fiber type: OM2 Color: Orange
Υψηλό φως:

πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών 50 125

,

OM2 πολλαπλού τρόπου καλώδιο οπτικών ινών

,

Πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων Sc Sc

Περιγραφή προϊόντων

Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um

Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um

 

1. Χρησιμοποιώντας το κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και την εσωτερική διάμετρο τρυπών για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.

2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης για να εξασφαλίσει ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της οπτικής ίνας, η κατάθλιψη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του κεραμικού κύριου προσώπου τελών και άλλες παράμετροι βαθμού συμμορφώνονται με τα πρότυπα.

3. Η απώλεια εισαγωγής είναι μικρή, η επιστροφής απώλεια είναι μεγάλη, η ανταλλαξιμότητα είναι καλή, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.

4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.

5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

6. Συμμόρφωση με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.

7. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  1. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  2. Υψηλή επιστροφής απώλεια
  3. Καλή επανάληψη
  4. Καλή ανταλλαγή
  5. Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα
  6. Εφαρμογές:
  7. Δωμάτια επικοινωνίας
  8. FTTH (ίνα στο σπίτι)
  9. Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)
  10. FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)
  11. Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών
  12. Οπτική ίνα που συνδέεται και που διαβιβάζει τον εξοπλισμό
  13. Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

 

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /


Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um 0

Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um 1

Η αξία μας:

 

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

Optic Fiber 1G OM2 50/125um SC- SC Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cord

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων Sc Sc καλωδίων οπτικών ινών OM2 50/125um θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.