• LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό
  • LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό
  • LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό
  • LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό
LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό

LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, UL, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4u2u2243mp-VT

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 7-14days)
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: LC στο καλώδιο μπαλωμάτων ινών του ST Ίνα επιλογής diamet: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB Απώλεια εισαγωγής:: ≤0.2dB
Υψηλό φως:

OM4 LC στο καλώδιο μπαλωμάτων ινών του ST

,

Πολλαπλού τρόπου διπλό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

OM4 οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών

Περιγραφή προϊόντων

LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό

Lc-ST πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ OM4 οπτική ίνα

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

 

Οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών

 

Το καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι επίσης γνωστό ως άλτη οπτικών ινών ή σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών. Αποτελείται από ένα καλώδιο οπτικών ινών που ολοκληρώνεται με τους διαφορετικούς συνδετήρες στις άκρες. Τα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιούνται σε δύο σημαντικούς τομείς εφαρμογής: ο σταθμός εργασίας υπολογιστών στις επιτροπές εξόδου και μπαλωμάτων ή ο οπτικός σταυρός συνδέει το κέντρο διανομής. Η ίνα TTI παρέχει τους διάφορους τύπους καλωδίων μπαλωμάτων οπτικών ινών συμπεριλαμβανομένων των single-mode, πολλαπλού τρόπου, multi-core, θωρακισμένων καλωδίων μπαλωμάτων, καθώς επίσης και των πλεξίδων οπτικών ινών και άλλων ειδικών καλωδίων μπαλωμάτων. Για τα περισσότερα από τα καλώδια μπαλωμάτων, το Sc, ST, FC, LC, MU, MTRJ, οι συνδετήρες (στιλβωτική ουσία APC/UPC) είναι όλοι διαθέσιμοι. Επιπλέον, έχουμε επίσης τα καλώδια MTP/MPO στο απόθεμα.

 

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα
Χαμηλή υψηλή επιστροφής απώλεια απώλειας εισαγωγής
Άριστη μηχανική αντοχή
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα
Εφαρμογή
Δίκτυα επικοινωνίας οπτικών ινών
Οπτικό δίκτυο πρόσβασης
Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων

 

 

LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό 0

LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό 1

Lc-ST πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ OM4 οπτική ίνα

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

Lc-ST πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ OM4 οπτική ίνα

 

Lc-ST πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ OM4 οπτική ίναLc-ST πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ OM4 οπτική ίναLc-ST πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ OM4 οπτική ίνα

 

 

Lc-ST πολλαπλού τρόπου ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ OM4 οπτική ίνα

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC του ST στο πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 οπτικό θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.