• OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών
  • OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών
  • OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών
  • OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών
OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών

OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J3u3u2243mp-VT

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Επιστροφής απώλεια: ≥35 DB Διάμετρος ινών: 2.0mm, 3.0mm
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Χρώμα: Βιολέτα Υλικό: PVC/LSZH
Πολωνικά: PC/UPC/APC
Υψηλό φως:

OM4 σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

Σκοινί μπαλωμάτων ινών πολλαπλού τρόπου

,

2.0mm σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 50 125

Περιγραφή προϊόντων

OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών

OM4 πολλαπλού τρόπου μονοκατευθυντικό σκοινί 2.0mm 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών οπτικών ινών

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40 σε +85℃

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής.
Καλό αδιάβροχο preformance.
Χαμηλός καπνός, μηές αλόγονο και φλόγα - θήκη καθυστερούντω.
Μικρότερη διάμετρος, απλή δομή, ελαφριά, και υψηλή δυνατότητα πραγματοποίησης.
Η ειδική ίνα χαμηλός-κάμψη-ευαισθησίας παρέχει την υψηλή μετάδοση στοιχείων εύρους ζώνης.


Εφαρμογές
Πρόσβαση στο δίκτυο οικοδόμησης μετάδοσης στοιχείων οπτικής ίνας συστημάτων επικοινωνιών οπτικής ίνας που τηλεγραφεί το σύστημα ODF
Εφαρμογές FTTX

Τύπος συνδετήρων

 

Επίπεδο απόδοσης

 

Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

1. Ο προηγμένος ξένος εξοπλισμός τεχνολογίας λείανσης και λείανσης εισάγεται για να εξασφαλίσει ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της οπτικής ίνας, η κατάθλιψη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του κεραμικού κύριου προσώπου τελών και άλλες παράμετροι βαθμού συμμορφώνονται με τα πρότυπα

2. Τα συστατικά όλα εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

3. Μικρή απώλεια εισαγωγής, μεγάλη επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, άριστη επαναλαμβανόμενη απόδοση σύνδεσης, εύχρηστη.

4. Το πλήρες σύνολο υπηρεσιών προσαρμογής μπορεί να παρασχεθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών.

5. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

6. Ansi/TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.

 

 

OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών 0

OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών 1

 

Γιατί συνεργαστείτε με το adtek;

 

Εμπειρία: Περισσότερο από επαγγελματικές πείρες 12 ετών στη βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών.

Serialization προϊόντων: εκτατή σειρά προϊόντων μορφής που καλύπτει την αγορά.

Ευελιξία: Η μορφωματική υψηλή εξελιξιμότητα υποστήριξης σχεδίου και ένας εύκαμπτοι συνδυασμός και μια παράθεση. Γρήγορη παράδοση.

Πρακτικότητα: Κοντά στην απαίτηση του πελάτη και μειώστε τις λειτουργικές δαπάνες.

Προσαρμοστικότητα: Προσανατολισμένος στους πελάτες, παρέχοντας τις ιδιαίτερα προσαρμόσιμες προσαρμοσμένες λύσεις ανάπτυξης για να συναντήσει τις συγκεκριμένες εφαρμογές του πελάτη.

Πρόβλεψη αγοράς: Στενά συνδέστε με προς τα πάνω και προς τα κάτω της αλυσίδας βιομηχανίας, ακολουθήστε και κυριαρχήστε τη νεώτερη τεχνολογία και η τάση ανάπτυξης, παρέχει τα ανταγωνιστικότερες προϊόντα και τις λύσεις.

 

L/T για το νέο σαφές εργαστήριο καλωδίων μπαλωμάτων ινών:
Ικανότητα: Συνδετήρες LC 80,000pcs/ημέρα.
2 εκατομμύριο συνδετήρες το /Month PC.

MPO 2000pcs/day, 50000pcs/M
κασέτα mpo-LC 400PCS/day 12Cores
Ημερομηνία παράδοσης: 5~7days, επειγόντως διαταγή μπορεί να ελεγχθεί σε 3 ημέρες.

OM4 πολλαπλού τρόπου διπλά καλώδια FC μπαλωμάτων οπτικών ινών με υψηλό - ποιότητα

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd OM4 πολλαπλού τρόπου simplex 2.0mm 50/125um fc-FC/UPC σκοινιού μπαλωμάτων ινών θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.