• Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5
  • Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5
  • Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5
  • Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5
Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5

Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J3u4u1243mp-VT

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $1.50 - $4.50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Τύπος καλωδίων επιλογής: Μονοκατευθυντική, διπλή δέσμη 4~144 πολυ-ίνες Δοκιμή: Παρεμβαλλόμετρο το /Insertion και δοκιμή επιστροφής απώλειας
Αριθ. της ίνας: 2 Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων OM4 LSZH
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -20°C~+75°C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40°C~+75°C
Υψηλό φως:

Σκοινί μπαλωμάτων OM4 LSZH

,

σκοινί μπαλωμάτων 2.0mm LSZH

,

OM4 σκοινί μπαλωμάτων

Περιγραφή προϊόντων

Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5

Διπλό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5
 
Χαρακτηριστικό γνώρισμα
- Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
- Άριστη μηχανική αντοχή
- Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
- Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα.
 
Εφαρμογή
- Εξοπλισμός δοκιμής
- FTTX+LAN
- Οπτική ίνα CATV
- Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
- Τηλεπικοινωνίες
- Υψηλή μετάδοση στοιχείων ποσοστού δυαδικών ψηφίων.
 

Στοιχείο

SM

ΚΚ

Γυαλίζοντας τύπος

PC

UPC

APC

PC

Απώλεια εισαγωγής

≤0.2dB (χαρακτηριστικό ≤0.1dB

≤0.3dB/0.5dB (MTRJ)

Συνήθεια

 

 

 

 

Επιστροφής απώλεια

≤-45dB

≤-55dB

≤-65dB

/

Συνήθεια

 

 

 

 

Διάρκεια (500 που ζευγαρώνουν)

μέγιστη αύξηση 0,2 DB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-20°C~+75°C

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40°C~+75°C

Παρατήρηση:

Ferrule Concentricity<1>

 

Ferrule εσωτερική διάμετρος tolerance+1/0μm

 

Ferrule εξωτερική διάμετρος tolerance±0.5μm

 

Απώλεια εισαγωγής<0>

 
Ένα σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων.
Το Sc αντιπροσωπεύει το συνδετήρα συνδρομητών ένας συνδετήρας ύφους ώθησης/τραβήγματος γενικού σκοπού. Είναι ένα τετράγωνο, αιφνιδιαστικός-στο συνδετήρα κλείνει με το μάνταλο με μια απλή αντιφατική κίνηση και κλειδώνεται. Στάσεις LC για το λαμπρό συνδετήρα. Είναι ένας μικρός συνδετήρας οπτικών ινών τύπου, το μισό μέγεθος του Sc.
 
 
1. Η χρήση προϊόντων εισήγαγε τις κεραμικές καρφίτσες, εισαγόμενο υψηλής ποιότητας καλώδιο οπτικών ινών.
2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης, ώστε να εξασφαλιστεί ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ οπτικής ίνας, κατάθλιψη ινών, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του προσώπου τελών του κεραμικού κεφαλαίου και άλλες παράμετροι βαθμού σύμφωνα με τους τυποποιημένους κανονισμούς.
3. Με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, άριστη επαναλαμβανόμενη απόδοση σύνδεσης, εύχρηστη.
4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.
5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.
6. Συναντήστε το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.
7. Προσαρμοσμένος στη λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃).
 
Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5 0
Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5 1

ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΠΑ

Fc-LC διπλό σκοινί μπαλωμάτων 2.0mm om3 lszh

ADTEK

Η Co. τεχνολογίας Shenzhen ADTEK, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2007, είναι κύριοι επαγγελματικοί κατασκευαστής και εξαγωγέας από την Κίνα, με πάνω από την εμπειρία 12 ετών στην αγορά εξαγωγών. ADTEK έχει αυξηθεί συνεχώς και έχει επεκτείνει τις γραμμές παραγωγής για να διατηρήσει το ρυθμό των τάσεων βιομηχανίας. κύρια προϊόντα και λύσεις σύνδεσης δικτύων
 
Εξαιρετικά-μεγάλο εύρος ζώνης, υπερβολικά χαμηλή απώλεια, υπερβολιή υψηλός ταχύτητα, σύνδεση δικτύων 400G για τη επόμενη γενιά.

Εκθέσεις

Fc-LC διπλό σκοινί μπαλωμάτων 2.0mm om3 lszh

Fc-LC διπλό σκοινί μπαλωμάτων 2.0mm om3 lszhFc-LC διπλό σκοινί μπαλωμάτων 2.0mm om3 lszh

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Μονοκατευθυντικό 2.0mm OM4 LSZH σκοινί μπαλωμάτων FC LC/UPC για τη βιολέτα οπτικής ίνας CAT5 θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.