• Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
  • Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
  • Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
  • Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, UL, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4u1u2233p-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Υψηλό φως:

Sc στο διπλό σκοινί μπαλωμάτων LC

,

Sc στο καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών LC

,

OM5 καλώδιο οπτικών ινών 3 χιλ.

Περιγραφή προϊόντων

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH

Lc-Sc διπλό 0M5 καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Καλή επανάληψη
Καλή ανταλλαγή
Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα
Εφαρμογές:
Δωμάτια επικοινωνίας
FTTH (ίνα στο σπίτι)
Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)
FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)
Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών
Οπτική ίνα που συνδέεται και που διαβιβάζει τον εξοπλισμό
Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

 

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH 0

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH 1

 

 

LC στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα ScLC στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα Sc

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.