• Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
  • Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
  • Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
  • Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH
Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, UL, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4u1u2233p-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Μήκος: Οποιοδήποτε μήκος είναι εξατομικεύσιμο Μήκος κύματος: 1310nm ή 1550nm
Υψηλό φως:

Sc στο διπλό σκοινί μπαλωμάτων LC

,

Sc στο καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών LC

,

OM5 καλώδιο οπτικών ινών 3 χιλ.

Περιγραφή προϊόντων

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH

 

Η γραμμή παραγωγής Sc και τα απαραίτητα καλώδια οπτικών ινών έχουν γίνει η τυποποιημένη οπτική ίνα εφαρμογών διεπαφών διασχίζουν τα συστήματα, το -σπίτι οπτικών ινών, τη μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών, τη οπτική ίνα CATV, τα τοπικά όργανα δοκιμής δικτύων περιοχής (τοπικό LAN) οπτικά, τους αισθητήρες οπτικών ινών, κ.λπ. Αυτό το προϊόν αυτό το προϊόν όχι μόνο χρησιμοποιείται σε αυτούς τους τομείς, αλλά και κατάλληλος για τις βιομηχανικές, αεροδιαστημικές και αμυντικές εφαρμογές.

 

1. Το κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και άντεξε τη διάμετρο για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.
2. Ο προηγμένος εξοπλισμός τεχνολογίας λείανσης και λείανσης χρησιμοποιείται για να εξασφαλίσει ότι η επιφάνεια της οπτικής ίνας είναι χωρίς γρατσουνιές και ατέλειες, και ότι οι τεχνικές παράμετροι όπως το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της ίνας, η κατάθλιψη της ίνας και η ακτίνα της κυρτότητας του κεραμικού προσώπου τελών ανταποκρίνονται στα διευκρινισμένα πρότυπα.
3. Τα συστατικά όλα εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.
4. Ansi/TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατά δύναμη ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, τα άκρα θερμοκρασίας, τις δυνάμεις εισαγωγής και αφαίρεσης και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.
5. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, άριστες επαναλαμβανόμενες απόδοση σύνδεσης και ευκολία - - χρήση.
6. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃).

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Καλή επανάληψη
Καλή ανταλλαγή
Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα
Εφαρμογές:
Δωμάτια επικοινωνίας
FTTH (ίνα στο σπίτι)
Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)
FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)
Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών
Οπτική ίνα που συνδέεται και που διαβιβάζει τον εξοπλισμό
Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

 

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH 0

Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH 1

 

 

LC στο διπλό καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών σκοινιού μπαλωμάτων ΚΚ οπτική ίνα Sc

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Sc πολλαπλού τρόπου υψηλή επιστροφή σκοινιού OM5 μπαλωμάτων LC στη διπλή απώλεια ΚΚ για FTTH θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.