• Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC
  • Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC
  • Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC
  • Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC
Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC

Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9001,UL, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4a4a2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.20 - $4.50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Διάμετρος: 0.9mm 2.0mm 3.0mm Δοκιμή: 100% δοκιμασμένη, η δοκιμή παρεμβαλλόμετρων είναι αποδεκτή
Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Αριθμήσεις ινών: Simplex/ντούμπλεξ
εξωτερικό σακάκι: PVC το /LSZH/OFNP Πιστοποίηση: ISO:9001,UL, CE, ROHS
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 2.0mm

,

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OFNP

,

σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 2.0mm

Περιγραφή προϊόντων

Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC

Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC

 

st/apc στο διπλό 2.0mm σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών fc/apc

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

 

Μπορούμε να παρέχουμε μια μεγάλη έκταση των συνδετήρων οπτικής ίνας σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών, από τους οπτικούς συνδετήρες ενιαίος-ινών στις οπτικές συνδέσεις πολυ-ινών υψηλής πυκνότητας, όλα τα προϊόντα της επιχείρησης συναντούν ή υπερβαίνουν όλους τους βιομηχανικά τυποποιημένους στην απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια. Το οπτικό καλώδιο μπορεί να παρέχει το simplex, το ντούμπλεξ, και τον μίνι-διπλό παράλληλο, και ο συνδετήρας μπορεί να παρέχει το Sc/FC/LC/το ST/τη MU/ΑΜ-RJ/E2000/FSMA και ούτω καθεξής.

Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC 0

Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC 1

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

 

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apcst/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Διπλό 2.0mm οπτικών ινών μπαλωμάτων APC του ST σκοινιού πολλαπλού τρόπου APC FC θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.