• Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST
  • Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST
  • Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST
  • Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST
Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST

Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9001,UL, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J3u2u2273mp-GN

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.20 - $4.50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Διάμετρος: 0.9mm 2.0mm 3.0mm Δοκιμή: 100% δοκιμασμένη, η δοκιμή παρεμβαλλόμετρων είναι αποδεκτή
Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Αριθμήσεις ινών: Simplex/ντούμπλεξ
Εξωτερικό σακάκι: PVC το /LSZH/OFNP Πιστοποίηση: ISO:9001,UL, CE, ROHS
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 2.0mm

,

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OFNP

,

σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών 2.0mm

Περιγραφή προϊόντων

Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST

Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST

 

1. Η υιοθέτηση του κεραμικού ενθέτου υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και άντεξε τη διάμετρο για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.
2. Υιοθετήστε την προηγμένη τεχνολογία λείανσης και ο αλέθοντας εξοπλισμός για να εξασφαλίσουν ότι η επιφάνεια της ίνας είναι χωρίς γρατσουνιές και ατέλειες, κυκλική λείανση της ίνας που αντισταθμίζονται, κατάθλιψη της ίνας και ακτίνα της κυρτότητας του κεραμικού προσώπου τελών που οι τεχνικές παράμετροι όπως η επιφάνεια οπτικής ίνας είναι χωρίς γρατσουνιές και ατέλειες, η κυκλική λείανση οπτικής ίνας που αντισταθμίζονται, η κατάθλιψη οπτικής ίνας και η κεραμική ακτίνα κυρτότητας τελών είναι σύμφωνα με τα διευκρινισμένα πρότυπα.
3. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.
4. Συμμορφωθείτε με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατά δύναμη ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, τα άκρα θερμοκρασίας, τις δυνάμεις εισαγωγής και αφαίρεσης και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.
5. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, άριστες επαναλαμβανόμενες απόδοση σύνδεσης και ευκολία - - χρήση.
6. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃).

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

 

Μπορούμε να παρέχουμε μια μεγάλη έκταση των συνδετήρων οπτικής ίνας σύμφωνα με τις ανάγκες πελατών, από τους οπτικούς συνδετήρες ενιαίος-ινών στις οπτικές συνδέσεις πολυ-ινών υψηλής πυκνότητας, όλα τα προϊόντα της επιχείρησης συναντούν ή υπερβαίνουν όλους τους βιομηχανικά τυποποιημένους στην απώλεια εισαγωγής και την επιστροφής απώλεια. Το οπτικό καλώδιο μπορεί να παρέχει το simplex, το ντούμπλεξ, και τον μίνι-διπλό παράλληλο, και ο συνδετήρας μπορεί να παρέχει το Sc/FC/LC/το ST/τη MU/ΑΜ-RJ/E2000/FSMA και ούτω καθεξής.

Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST 0

Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST 1

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

 

 

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Διπλό FC APC UPC OM5 2.0mm καλώδια αλτών οπτικής ίνας πολλαπλού τρόπου PVC/LSZH του ST θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.