• Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5
  • Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5
  • Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5
  • Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5
Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5

Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J1u3u2273mp-GN

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Υψηλό φως:

Μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

σκοινί μπαλωμάτων Sc UPC 2.0mm

,

καλώδιο ινών 2.0mm OM5

Περιγραφή προϊόντων

Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5

Sc-FC/UPC μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 2.0mm OM5

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

Λεπτομερείς εικόνες
1. Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις τυποποιημένες μορφές συνδετήρων, όλους τους τυποποιημένους τύπους ινών και όλες τις τυποποιημένες διαμορφώσεις καλωδίων να ικανοποιήσουν όλες τις ανάγκες διασύνδεσής σας. Είναι διαθέσιμοι σε οποιοδήποτε μήκος.

2.The το σκοινί μπαλωμάτων είναι εργοστάσιο που ολοκληρώνεται, που συγκεντρώνεται, που εξετάζεται και που επιθεωρείται πριν από την αποστολή.

3.All τα σκοινιά μπαλωμάτων κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας το καλώδιο βαθμού μετωπών OFNR, LSZH, την ολομέλεια, και προσαρμοσμένο ασφάλιστρο specs διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος, και το εργοστάσιο 100% που εξετάζεται για να εξασφαλίσει την απόδοση για να συναντήσουν tia/eia-568-8-2, iso11801: 2002 και EN 50173-1 πρότυπα. Όλες οι συνελεύσεις εξετάζονται για να συναντήσουν τον gr326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia.

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5 0

Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5 1

Καυτό σκοινί μπαλωμάτων πώλησης SC/UPC-FC/UPC διπλό 2.0mm OM5

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

Καυτό σκοινί μπαλωμάτων πώλησης SC/UPC-FC/UPC διπλό 2.0mm OM5Καυτό σκοινί μπαλωμάτων πώλησης SC/UPC-FC/UPC διπλό 2.0mm OM5Καυτό σκοινί μπαλωμάτων πώλησης SC/UPC-FC/UPC διπλό 2.0mm OM5

 

 

Καυτό σκοινί μπαλωμάτων πώλησης SC/UPC-FC/UPC διπλό 2.0mm OM5

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Sc-FC/μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών UPC, καλώδιο ινών 2.0mm OM5 θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.