• OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής
OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής

OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J1u3u2243mp-VT

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB
Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
Υψηλό φως:

Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

OM5 σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

Μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής

χαμηλή απώλεια fc-ST 2.0mm εισαγωγής μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM5multimode

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

Περιγραφή προϊόντων
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
Καλή διάρκεια
Καλή ανταλλαξιμότητα
Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα


Προδιαγραφές:
Απώλεια εισαγωγής: Typical≦ 0.2dB, Maximum≦0.3dB
Επιστροφής απώλεια: ≧50dB (PC/UPC) ≧65dB (APC)
Επανάληψη: ≦0.1
Χαρακτηριστική αλλαγή διάρκειας ≦0.2dB, 1000 matings
Ανταλλαξιμότητα: ≦0.2dB
Εκτατή δύναμη: >10kg
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ~ 85℃


Εφαρμογές:
CATV/μετρό, ενεργός λήξη συσκευών, δίκτυα τηλεπικοινωνιών, στοιχεία δικτύων τοπικής περιοχής (LANs) - δίκτυα επεξεργασίας, εξοπλισμός δοκιμής, εγκαταστάσεις προϋποθέσεων, δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs)

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής 0

OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής 1

χαμηλή εισαγωγής απώλειας του fc-ST πολλαπλού τρόπου διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων ίνα καλωδίων αλτών σκοινιού οπτική στο σπίτι

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

χαμηλή εισαγωγής απώλειας του fc-ST πολλαπλού τρόπου διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων ίνα καλωδίων αλτών σκοινιού οπτική στο σπίτιχαμηλή εισαγωγής απώλειας του fc-ST πολλαπλού τρόπου διπλή οπτικών ινών μπαλωμάτων ίνα καλωδίων αλτών σκοινιού οπτική στο σπίτι

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί fc-ST 2.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών πολλαπλού τρόπου χαμηλή απώλεια εισαγωγής θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.