• LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος
  • LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος
  • LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος
  • LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος
LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος

LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: J4u3u2273mp-GN

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

ISO, CE, ROHS: ≥35dB Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
Διάμετρος ινών: 2.0mm, 3.0mm Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Υψηλό φως:

125um οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

OM5 οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

OM5 simplex σκοινιού μπαλωμάτων

Περιγραφή προϊόντων

LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος

LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος

 

1. Η χρήση προϊόντων εισήγαγε τις κεραμικές καρφίτσες, εισαγόμενο υψηλής ποιότητας καλώδιο οπτικών ινών.

2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης, ώστε να εξασφαλιστεί ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ οπτικής ίνας, κατάθλιψη ινών, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του προσώπου τελών του κεραμικού κεφαλαίου και άλλες παράμετροι βαθμού σύμφωνα με τους τυποποιημένους κανονισμούς.

3. Με τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, άριστη επαναλαμβανόμενη απόδοση σύνδεσης, εύχρηστη.

4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.

5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

6. Συναντήστε το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.
7. Προσαρμοσμένος στη λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃).

 

Σειρά του τρόπου

Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος

Τύπος καλωδίων

Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες

Ύφος συνδετήρων

SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc

Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών

PC, UPC, APC

Διάμετρος καλωδίων

0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Εξωτερικό σακάκι

PVC το /LSZH/OFNP

Χρώμα σακακιών

SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο

Διάρκεια

500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων

Λειτουργούντα Temp.

-20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)

Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

 

Εύρος ζώνης συχνότητας, μεγάλη ικανότητα επικοινωνίας. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή επιστροφής απώλεια, μεγάλη απόσταση μετάδοσης.

Αντι-ηλεκτρομαγνητική παρέμβαση. Καμία παρέμβαση λογομαχίας, αγαθό εμπιστευτικά. Μικρό μέγεθος και ελαφρύς. Συναντήστε το IEC, JIS, απαιτήσεις διεθνών προτύπων Bellcore. Σταθερό σήμα και περιβαλλοντικός. Χρήση τυποποιημένο LC, Sc, ST, συνδετήρες FC, simplex υποστήριξης ή ντούμπλεξ.

 

Τύπος συνδετήρων

 

Επίπεδο απόδοσης

 

Πρότυπα

Ελίτ

Συνδετήρας

Τρόπος

Endface

IL (DB)

RL (DB)

IL (DB)

RL (DB)

LC/SC/FC/ST

SM

PC

≤0.2

≥50

≤0.15

≥50

UPC

≤0.2

≥55

≤0.15

≥55

APC

≤0.2

≥60

≤0.15

≥60

ΚΚ

PC

≤0.2

≥35

≤0.15

≥35

MPO/MTP

SM

APC

≤0.7

≥60

≤0.35

≥60

ΚΚ

PC

≤0.5

≥20

≤0.35

≥20

MTRJ

SM

PC

≤0.5

≥50

/

/

ΚΚ

PC

≤0.5

≥35

/

/

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις μορφές συνδετήρων, διάφορο καλώδιο χρώματος διαθέσιμο κατόπην του αιτήματος των πελατών, OS2 (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), OM3 (50/125um) OM4 (50/125um) OM5 (50/125um) είναι διαθέσιμο. Οποιοδήποτε μήκος είναι διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος. Για το σακάκι, το PVC (μετώπη) είναι κανονικό και LSZH & η ολομέλεια είναι επίσης διαθέσιμα. Για τον τύπο καλωδίων, G655 & G657 είναι επίσης διαθέσιμα.

 

LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος 0

LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος 1

 

Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125um

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC/UPC-FC/UPC μονοκατευθυντικός 2.0mm OM5 3M PVC/LSZH μπαλωμάτων σκοινιού άλτης καλωδίων λεμονιών πράσινος θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.