• Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών
  • Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών
  • Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών
  • Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών
Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών

Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J1a1a2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $2.50- $12.00/Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Single-Mode ίνα: 9/125 Singlemode
Προαιρετικός τύπος καλωδίων: Μονοκατευθυντική, διπλή δέσμη 4~144 πολυ-ίνες Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm.etc
Χρώμα: Κίτρινος ή Cusomized
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 1.6mm ενιαίο

,

σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 1.8mm ενιαίο

,

Διπλό σκοινί μπαλωμάτων Sc Sc

Περιγραφή προϊόντων

Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών

Sc-SC/APC 9/125 ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών τρόπου διπλό

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

Περιγραφή προϊόντων
Οι συνελεύσεις καλωδίων Sc σχεδιάζονται για τα πιό προηγμένα συστήματα οπτικών ινών που παρέχουν την εξαιρετική σταθερότητα και τη χαμηλή αντανάκλαση (single-mode). Οι συνελεύσεις καλωδίων Sc είναι καλοταιριασμένες για τις εφαρμογές υψηλής πυκνότητας. Ο συνδετήρας Sc χρησιμοποιεί ένα ορθογώνιο, φορμαρισμένο σχέδιο για τη γρήγορη, εύκολη αντιφατική εγκατάσταση. Αυτό το σχέδιο αποτρέπει ferrule την περιστροφή και την αξονική ζημία στα σημεία επαφής ινών, που μειώνουν τη δυνατότητα για τη ζημία από τη μηχανική δόνηση.

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
· Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
· Το σκοινί μπαλωμάτων μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις του πελάτη
· Ακριβής ποιότητα που εξετάζει: Δοκιμή του IL και RL 100%.
· Όλα τα υλικά ανταποκρίνονται στα πρότυπα RoHS.
Εφαρμογές
· Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
· δίκτυο τηλεπικοινωνιών
· LANs και WANs
· CATV
· FTTX

                     Τύπος
Απόδοση
Singlemode APC Πολλαπλού τρόπου
Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια
Απώλεια εισαγωγής Μέγιστη αξία ≤0.7dB ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB
Χαρακτηριστική αξία 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥60 DB ≥20dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm/1550nm 850nm/1300nm

Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών 0

Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών 1

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών PVC Sc με το πιστοποιητικό ROHS

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών PVC Sc με το πιστοποιητικό ROHSΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών PVC Sc με το πιστοποιητικό ROHSΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών PVC Sc με το πιστοποιητικό ROHS

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Singlemode Sc-SC/APC 9/125 ντούμπλεξ 1.6mm 1.8mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.