• LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC
  • LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC
  • LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC
  • LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC
LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC

LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK / OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, RoHS
Αριθμό μοντέλου: J4u4u1253mp-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: LC στο ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB
Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
Σακάκι: PVC/LSZH Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40°C~+75°C
Υψηλό φως:

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ADTEK

,

σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 0.9mm ενιαίο

,

E2000 σκοινί μπαλωμάτων

Περιγραφή προϊόντων

LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC

LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC

 

ΕΦΑΡΜΟΓΗ:.
•Σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας Smiton χρησιμοποιούμενο όπως διαγώνιος-συνδέει άλτες, σκοινιά περιοχής εξοπλισμού και εργασίας στις τηλεπικοινωνίες ινών 0ptic
και FTTH (ίνα στο σπίτι) CATV & CCTV Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

•Μηχανικός
Ferrule συνδετήρων: κεραμικός
Ακτίνα τέλος-προσώπου της κυρτότητας: κορυφή 10 < R=""> χιλ. που αντισταθμίζεται: < 50=""> Υλικό καλωδίων: PVC
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 °C σε +70 °C

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

 

1. Χρησιμοποιώντας το κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και την εσωτερική διάμετρο τρυπών για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.

2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης για να εξασφαλίσει ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της οπτικής ίνας, η κατάθλιψη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του κεραμικού κύριου προσώπου τελών και άλλες παράμετροι βαθμού συμμορφώνονται με τα πρότυπα.

3. Η απώλεια εισαγωγής είναι μικρή, η επιστροφής απώλεια είναι μεγάλη, η ανταλλαξιμότητα είναι καλή, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.

4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.

5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

6. Συμμόρφωση με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.

7. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

 

 

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC 0

LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC 1

 

Εργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APC

 

Πιστοποιήσεις

Εργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APC

εργαστήριο

Εργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APC

Εργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APCΕργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APC

 

 

Εργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APC

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC/APC στο μονοκατευθυντικό ενιαίο άλτη καλωδίων σκοινιού E2000 μπαλωμάτων ινών τρόπου SC/APC θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.