• LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών
  • LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών
  • LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών
  • LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών
LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών

LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4u4u2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.83- $12.35/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: 38*38*28cm Τσάντ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Προ ολοκληρωμένο καλώδιο ινών Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Επιστροφής απώλεια: PC≥45dB UPC≥50dB APC≥60dB
Υψηλό φως:

ενιαίο καλώδιο τρόπου ινών 3.0mm

,

Ενιαίο καλώδιο τρόπου ινών LSZH

,

προ ολοκληρωμένο καλώδιο οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών

LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

 

διπλό οπτικό σκοινί μπαλωμάτων που παρέχει τη μεγάλη ταχύτητα 10 μετάδοση Gigabit.

Αυτός ο υψηλής ποιότητας πολλαπλού τρόπου μόλυβδος μπαλωμάτων οπτικών ινών σχεδιάζεται με το καλώδιο οπτικών ινών OM3/OM4, το ST, το Sc, LC, FC και ΑΜ-RJ του συνδετήρα PC/UPC.

Η ανθεκτική σύνδεση, ανθεκτική τραβά, τεντώνει και προσκρούει κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης.

Χαμηλή ηλεκτρική παρέμβαση εισαγωγής loss&.

 

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Στίλβωση PC, UPC ή APC (APC για SM)
Τυποποιημένη κατοικία, κεραμικό ferrule
Διάμετρος καλωδίων: 2.0mm ή 3.0mm ή 0.9mm
Διάμετρος ινών: 9/125μm, 62.5/125μm ή 50/125μm
Απώλεια εισαγωγής: SM λιγότερο από ΚΚ λιγότερο από 0.3dB 0,3 DB
Επιστροφής απώλεια: PC SM μεγαλύτερο από 45 DB
UPC SM μεγαλύτερο από 50dB
APC SM μεγαλύτερο από 60dB
ΚΚ UPC μεγαλύτεροι από 20dB
Επανάληψη: Λιγότερο από 0,2 DB
Changeability: Λιγότερο από 0,1 DB
Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: -40~ 60 βαθμός Κέλσιος
Σειρά θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40~ 60 βαθμός Κέλσιος
Εκτατή δύναμη: 100N
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα: 35mm

 

1, το προϊόν υιοθετεί την εισαγόμενη παραγωγή των κεραμικών καρφιτσών, εισήγαγε το υψηλής ποιότητας καλώδιο οπτικών ινών.
2, η εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης, ώστε να εξασφαλιστεί ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ οπτικής ίνας, η κατάθλιψη οπτικής ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του προσώπου τελών του κεραμικού κεφαλαίου και άλλες παράμετροι βαθμού σύμφωνα με τους τυποποιημένους κανονισμούς.
3, απώλεια εισαγωγής είναι μικρά, επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.
4, σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών να παρέχουν ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών.
5, όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.
6, σύμφωνος με το Ansi/τη TIA/EIA και ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν απαιτήσεις δυνάμεων και τις εκτατές πίεσης, αντίκτυπου και δόνησης καλωδίων.
7, λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών 0

LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών 1

 

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

γιατί επιλέξτε adtek.jpg

 

ΠαραγωγήΔοκιμή απόδοσης

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC/UPC-SC/UPC το διπλά PVC/LSZH καλωδίων τρόπου 8 ινών ενιαία ολοκλήρωσε προ το καλώδιο οπτικών ινών θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.