• 9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο
  • 9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο
  • 9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο
  • 9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο
9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο

9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK
Πιστοποίηση: ISO:9001,UL, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4a4a2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.20 - $4.50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Το ST στο ST σκοινί μπαλωμάτων Διάμετρος: 0.9mm 2.0mm 3.0mm
Αριθμήσεις ινών: Simplex/ντούμπλεξ Μήκος: 1m 2m 3m ή προσαρμοσμένος
Πιστοποίηση: ISO, CE, RoHS
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων 0.9mm το ST στο ST

,

καλώδιο οπτικών ινών 0.9mm κίτρινο

,

καλώδιο οπτικών ινών 3.0mm ST ST

Περιγραφή προϊόντων

9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο

9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο

 

ADTEK η 9/125 ενιαία ίνα τρόπου πυρήνων ενιαία κατασκευάζεται από τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα και επιτρέπεται για μια περίοδο ενός έτους. Αυτά τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών χαρακτηρίζουν OFNR με τους συνδετήρες ST-τύπων. Τα καλώδια οπτικών ινών μας εξετάζονται λειτουργικά για να εγγυηθούν την υψηλότερη απόδοση όταν παραδίδεται. Το Uptime των κρίσιμων δικτύων είναι εγγυημένο με τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών μας. Τα μήκη συνήθειας, οι συνδυασμοί συνδετήρων και οι στιλβωτικές ουσίες είναι διαθέσιμοι. Για περισσότερες πληροφορίες, μας ελάτε σε επαφή με τώρα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Για τη σύνδεση των επιτροπών μπαλωμάτων ή/και των συσκευών δικτύων που οι συνδετήρες LC-τύπων χρήσης και απαιτούν σκοινιά 9/125 τα single-mode μπαλωμάτων.
2. Τα κεραμικά μανίκια παρέχουν την ευθυγράμμιση ακρίβειας.
3. Η αυστηρή λειτουργική δοκιμή εξασφαλίζει βέλτιστη απόδοση καλωδίων.
4. Οι συνδετήρες είναι που γυαλίζεται PC.

 

 

Εφαρμογές
10G Ethernet
Συστάδες κεντρικών υπολογιστών
Σπονδυλική στήλη δικτύων
FTTX
Δίκτυο ευρείας περιοχής

 

Τύπος
Απόδοση
Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια
Απώλεια εισαγωγής Μέγιστη αξία ≤0.7dB ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB
Χαρακτηριστική αξία 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥60 DB ≥20dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm/1550nm 850nm/1300nm

 

Η γραμμή παραγωγής του ST και τα απαραίτητα καλώδια οπτικών ινών έχουν γίνει η τυποποιημένη διεπαφή για τις εφαρμογές όπως τα συστήματα επικοινωνιών οπτικών ινών, η ίνα στο σπίτι, η μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών, η οπτική ίνα CATV, τα δίκτυα τοπικής περιοχής (τοπικό LAN), τα οπτικά όργανα δοκιμής, οι αισθητήρες οπτικών ινών, και περισσότεροι. Αυτό το προϊόν αυτό το προϊόν όχι μόνο χρησιμοποιείται σε αυτούς τους τομείς, αλλά και κατάλληλος για τις βιομηχανικές, αεροδιαστημικές και αμυντικές εφαρμογές.

 

Το προϊόν χρησιμοποιεί ένα κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και άντεξε τη διάμετρο για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

 

Τα συστατικά όλα εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται για να ανταποκριθούν στα πρότυπα ROHS.
Υποχωρητικός με το Ansi/τη TIA/EIA και ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την αντίσταση στην υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν απαιτήσεις δυνάμεων και τις εκτατές πίεσης, κλονισμού και δόνησης καλωδίων για τη σκληρή περιβαλλοντική ανθεκτικότητα όπως ο κλονισμός και η δόνηση.

 

9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο 0

 

 

 

 

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

 

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd 9/125 Singlemode το ST στο ST μπαλωμάτων σκοινιού της 3M καλώδιο οπτικών ινών PVC διπλό κίτρινο θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.