• ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού
  • ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού
  • ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού
  • ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού
ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού

ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J4a4a2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.20 - $4.50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: ST στο καλώδιο μπαλωμάτων ινών FC Διάμετρος: 0.9mm 2.0mm 3.0mm
Δοκιμή: 100% δοκιμασμένη, η δοκιμή παρεμβαλλόμετρων είναι αποδεκτή Αριθμήσεις ινών: Simplex/ντούμπλεξ
Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Υψηλό φως:

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου ADTEK

,

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου cOem

,

ST στο καλώδιο μπαλωμάτων ινών FC

Περιγραφή προϊόντων

ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού

ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού

 

Είναι μια συσκευή που χρησιμοποιείται για να κάνει τις μετακινούμενες (κινητές) συνδέσεις μεταξύ των οπτικών ινών. Είναι ένα στήριγμα ακρίβειας των δύο ακρών μιας οπτικής ίνας έτσι ώστε η ελαφριά ενεργειακή παραγωγή από τη διαβιβάζοντας ίνα μπορεί να συνδεθεί με τη λαμβάνουσα ίνα στη μεγαλύτερη δυνατή έκταση και ο αντίκτυπος στο σύστημα λόγω της επέμβασής του στην οπτική σύνδεση μπορεί να ελαχιστοποιηθεί. Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι μια ενεργητική οπτική συσκευή για να πραγματοποιήσει την ενεργό σύνδεση μεταξύ των οπτικών ινών, έχει επίσης τη λειτουργία της σύνδεσης των οπτικών ινών με τις ενεργές συσκευές, των οπτικών ινών σε άλλες ενεργητικές συσκευές, των οπτικών ινών στα συστήματα και των οργάνων.

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα


Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Καλή επανάληψη
Καλή ανταλλαγή
Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα
 

Εφαρμογές


Δωμάτια επικοινωνίας
FTTH (ίνα στο σπίτι)
Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)
FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)
Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών
Οπτική ίνα που συνδέεται και που διαβιβάζει τον εξοπλισμό
Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

 

1. Χρησιμοποιώντας το κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και την εσωτερική διάμετρο τρυπών για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.

2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης για να εξασφαλίσει ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της οπτικής ίνας, η κατάθλιψη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του κεραμικού κύριου προσώπου τελών και άλλες παράμετροι βαθμού συμμορφώνονται με τα πρότυπα.

3. Η απώλεια εισαγωγής είναι μικρή, η επιστροφής απώλεια είναι μεγάλη, η ανταλλαξιμότητα είναι καλή, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.

4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.

5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

6. Συμμόρφωση με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.

7. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

 

ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού 0

ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού 1

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

 

 

st/apc στο διπλό 2.0mm singlemode σκοινί μπαλωμάτων ινών fc/apc

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd ST/UPC-ST/UPC ενιαία διπλή 9/125um μπαλωμάτων ινών τρόπου καλή επανάληψη σκοινιού θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.