• Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC
  • Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC
  • Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC
  • Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC
Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC

Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHS, CE
Αριθμό μοντέλου: J1u1u2233p-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $1.50 - $4.50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Σακάκι καλωδίων επιλογής: PVC/LSZH/Plenum Εξουσιοδότηση:: Διάρκεια ζωής
Τύπος καλωδίων επιλογής: Μονοκατευθυντική, διπλή δέσμη 4~144 πολυ-ίνες Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Σακάκι: PVC/LSZH Απώλεια ενθέτων: <0>
Υψηλό φως:

ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου PVC της 3M

,

9/125 ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου

,

σκοινί μπαλωμάτων 2.0mm FC σε FC

Περιγραφή προϊόντων

Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC

Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC

 

1. Χρησιμοποιώντας το κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και την εσωτερική διάμετρο τρυπών για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.

2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης για να εξασφαλίσει ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της οπτικής ίνας, η κατάθλιψη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του κεραμικού κύριου προσώπου τελών και άλλες παράμετροι βαθμού συμμορφώνονται με τα πρότυπα.

3. Η απώλεια εισαγωγής είναι μικρή, η επιστροφής απώλεια είναι μεγάλη, η ανταλλαξιμότητα είναι καλή, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.

4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.

5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

6. Συμμόρφωση με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.

7. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1, χαμηλή απώλεια εισαγωγής
2, υψηλή επιστροφής απώλεια
3, καλή επανάληψη
4, καλή ανταλλαξιμότητα
5, υψηλής θερμοκρασίας Stabilit

Στοιχείο SM ΚΚ
Γυαλίζοντας τύπος PC UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής ≤0.2dB (χαρακτηριστικό ≤0.1dB ≤0.3dB/0.5dB (MTRJ)
Συνήθεια        
Επιστροφής απώλεια ≤-45dB ≤-55dB ≤-65dB /
Συνήθεια        
Διάρκεια (500 που ζευγαρώνουν) μέγιστη αύξηση 0,2 DB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -20°C~+75°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C~+75°C
Παρατήρηση: Ferrule Concentricity<1>
  Ferrule εσωτερική διάμετρος tolerance+1/0μm
  Ferrule εξωτερική διάμετρος tolerance±0.5μm
  Απώλεια εισαγωγής<0>

Εφαρμογές
1, τηλεπικοινωνίες ή μεταδόσεις στοιχείων
2, τηλεπικοινωνίες, στρατιωτική βιομηχανία, ιατρική,
3, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, δοκιμή & μέτρηση
4, ολοκλήρωση συστημάτων για το σιδηρόδρομο, μετρό και δίκτυο πρόσβασης
5, ίνα στην εσωτερική δοκιμή (FTTX)

 

Είναι μια συσκευή που χρησιμοποιείται για να κάνει τις μετακινούμενες (κινητές) συνδέσεις μεταξύ των οπτικών ινών. Είναι ένα στήριγμα ακρίβειας των δύο ακρών μιας οπτικής ίνας έτσι ώστε η ελαφριά ενεργειακή παραγωγή από τη διαβιβάζοντας ίνα μπορεί να συνδεθεί με τη λαμβάνουσα ίνα στη μεγαλύτερη δυνατή έκταση και ο αντίκτυπος στο σύστημα λόγω της επέμβασής του στην οπτική σύνδεση μπορεί να ελαχιστοποιηθεί. Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι μια ενεργητική οπτική συσκευή για να πραγματοποιήσει την ενεργό σύνδεση μεταξύ των οπτικών ινών, έχει επίσης τη λειτουργία της σύνδεσης των οπτικών ινών με τις ενεργές συσκευές, των οπτικών ινών σε άλλες ενεργητικές συσκευές, των οπτικών ινών στα συστήματα και των οργάνων.

Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC 0

Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC 1

ΠΕΡΙΠΟΥ ΗΠΑ

καλώδιο fc-FC πολλαπλού τρόπου διπλό om3 αλτών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών

ADTEK

Η Co. τεχνολογίας Shenzhen ADTEK, ΕΠΕ καθιερώθηκε το 2007, είναι κύριοι επαγγελματικοί κατασκευαστής και εξαγωγέας από την Κίνα, με πάνω από την εμπειρία 12 ετών στην αγορά εξαγωγών. ADTEK έχει αυξηθεί συνεχώς και έχει επεκτείνει τις γραμμές παραγωγής για να διατηρήσει το ρυθμό των τάσεων βιομηχανίας. κύρια προϊόντα και λύσεις σύνδεσης δικτύων

 

Εξαιρετικά-μεγάλο εύρος ζώνης, υπερβολικά χαμηλή απώλεια, υπερβολιή υψηλός ταχύτητα, σύνδεση δικτύων 400G για τη επόμενη γενιά.

Εκθέσεις

καλώδιο fc-FC πολλαπλού τρόπου διπλό om3 αλτών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm 9/125um 3M μπαλωμάτων ινών PVC σκοινιού FC/UPC-FC/UPC θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.