• Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH
  • Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH
  • Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH
  • Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH
Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH

Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK / OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J4a4a2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.20 - $4.50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών Αριθμήσεις ινών: Simplex/ντούμπλεξ
Διάμετρος: 0.9mm 2.0mm 3.0mm Δοκιμή: 100% δοκιμασμένη, η δοκιμή παρεμβαλλόμετρων είναι αποδεκτή
Πιστοποίηση: ISO, CE, RoHS Υλικό: PVC/LSZH
Υψηλό φως:

Ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου FTTH

,

σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 1.8mm ενιαίο

,

Καλώδιο 3M οπτικών ινών FTTH

Περιγραφή προϊόντων

Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH

 

Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH

 

 

Τύπος
Απόδοση
Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια
Απώλεια εισαγωγής Μέγιστη αξία ≤0.7dB ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB
Χαρακτηριστική αξία 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥60 DB ≥20dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm/1550nm 850nm/1300nm

 

Τα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών (FO) χρησιμοποιούνται στις επιτροπές μπαλωμάτων ή τους διακόπτες καθώς επίσης και για τη σύνδεση μεταξύ των κιβωτίων συνδέσεων και του τερματικού εξοπλισμού. Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών χαρακτηρίζονται από τις άριστες οπτικές και μηχανικές ιδιότητες και μια μακριά ζωή υπηρεσιών. Η χρήση των υψηλής ποιότητας, βέλτιστα συντονισμένων συστατικών και συνεχείς έλεγχοι κατά τη διάρκεια της παραγωγής εξασφαλίζει με συνέπεια υψηλό - ποιότητα. Η flame-retardant και αλόγονο-ελεύθερη θήκη καλωδίων εξασφαλίζει καλή περιβαλλοντική συμβατότητα.

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
Υψηλή επιστροφής απώλεια
Καλή επανάληψη
Καλή ανταλλαγή
Άριστη περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα

 

Η γραμμή παραγωγής FC και τα απαραίτητα καλώδια οπτικών ινών έχουν γίνει η τυποποιημένη διεπαφή για τις εφαρμογές όπως τα συστήματα επικοινωνιών οπτικών ινών, η ίνα στο σπίτι, η μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών, η οπτική ίνα CATV, τα δίκτυα τοπικής περιοχής (τοπικό LAN), τα οπτικά όργανα δοκιμής, οι αισθητήρες οπτικών ινών, και περισσότεροι. Αυτό το προϊόν αυτό το προϊόν όχι μόνο χρησιμοποιείται σε αυτούς τους τομείς, αλλά και κατάλληλος για τις βιομηχανικές, αεροδιαστημικές και αμυντικές εφαρμογές.


Εφαρμογές
Δωμάτια επικοινωνίας
FTTH (ίνα στο σπίτι)
Τοπικό LAN (δίκτυο τοπικής περιοχής)
FOS (αισθητήρας οπτικών ινών)
Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών
Οπτική ίνα που συνδέεται και που διαβιβάζει τον εξοπλισμό
Ετοιμότητα αμυντικού αγώνα

 

Είναι μια συσκευή που χρησιμοποιείται για να κάνει τις μετακινούμενες (κινητές) συνδέσεις μεταξύ των οπτικών ινών. Είναι ένα στήριγμα ακρίβειας των δύο ακρών μιας οπτικής ίνας έτσι ώστε η ελαφριά ενεργειακή παραγωγή από τη διαβιβάζοντας ίνα μπορεί να συνδεθεί με τη λαμβάνουσα ίνα στη μεγαλύτερη δυνατή έκταση και ο αντίκτυπος στο σύστημα λόγω της επέμβασής του στην οπτική σύνδεση μπορεί να ελαχιστοποιηθεί. Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι μια ενεργητική οπτική συσκευή για να πραγματοποιήσει την ενεργό σύνδεση μεταξύ των οπτικών ινών, έχει επίσης τη λειτουργία της σύνδεσης των οπτικών ινών με τις ενεργές συσκευές, των οπτικών ινών σε άλλες ενεργητικές συσκευές, των οπτικών ινών στα συστήματα και των οργάνων.

 

Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH 0

Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH 1

st/upc-fc/upc μονοκατευθυντικό σκοινί 2.0mm 9/125 singlemode 3m μπαλωμάτων PVC κίτρινο

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς

st/upc-fc/upc μονοκατευθυντικό σκοινί 2.0mm 9/125 singlemode 3m μπαλωμάτων PVC κίτρινοst/upc-fc/upc μονοκατευθυντικό σκοινί 2.0mm 9/125 singlemode 3m μπαλωμάτων PVC κίτρινο

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Μονοκατευθυντικό/διπλό ενιαίο σκοινί 1.8mm μπαλωμάτων ινών τρόπου FC FC 3M για FTTH θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.