• Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc
  • Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc
  • Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc
  • Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc
Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc

Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J4u1u2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000 κομμάτι
Τιμή: $2.40
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Επιστροφής απώλεια: PC≤-50dB UPC≤-55dB APC≤-60dB
Σακάκι: PVC/LSZH Μήκος καλωδίων: 1/1.5/3/5/10/20m ή προσαρμοσμένος
Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX Χρώμα: Κίτρινος ή Cusomized
Υψηλό φως:

LC διπλό σκοινί μπαλωμάτων Sc

,

LC APC Sc στο σκοινί μπαλωμάτων

,

Καλώδιο ινών MTRJ

Περιγραφή προϊόντων

Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc

Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc

 

Περιγραφή:
Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ταιριαγμένο για το καλώδιο αλτών εξοπλισμού, ο σταυρός συνδέει, και συνδέσεις περιοχής εργασίας. Όλα τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών
κατασκευάζεται με την κατηγορία τηλεπικοινωνιών και γυάλισε το εργοστάσιο Α, και 100% που εξετάζεται για να εξασφαλίσει απόδοση στα πρότυπα.
Ο άλτης/η πλεξίδα οπτικής ίνας μπορεί να διαιρεθεί σε κοινούς single-mode και πολλαπλού τρόπου άλτες σύμφωνα με τη διαφορετική μετάδοση
μέσα σύμφωνα με τη δομή συνδετήρων, μπορεί να διαιρεθεί σε άλτη FC, άλτης Sc, άλτης του ST, άλτης LC, άλτης MTRJ, MPO
άλτης, άλτης της MU, άλτης SMA, άλτης FDDI, άλτης E2000, άλτης din4, άλτης D4 και άλλες μορφές.

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Εργοστάσιο-που ολοκληρώνεται ♦ και δοκιμασμένο
♦ Καλή ανταλλαξιμότητα durabilityGood
♦ Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
♦ Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και προστιθέμενη απώλεια.
♦ PVC, LSZH, OFNP, σακάκι καλωδίων OFNR.
Υλικά ♦ RoHS υποχωρητικά.

 

Εφαρμογή:
♦ Δίκτυο τηλεπικοινωνιών
♦Local δίκτυο δαχτυλιδιών
♦ Αισθητήρας οπτικής ίνας
♦ Εξοπλισμός δοκιμής οπτικής ίνας
♦ Σύστημα επικοινωνιών οπτικής ίνας
♦ FTTH, τοπικό LAN, PON & οπτικό CATV

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

 

Η γραμμή παραγωγής LC και τα απαραίτητα καλώδια οπτικών ινών έχουν γίνει η τυποποιημένη διεπαφή για τις εφαρμογές όπως τα συστήματα επικοινωνιών οπτικών ινών, η ίνα στο σπίτι, η μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών, η οπτική ίνα CATV, τα δίκτυα τοπικής περιοχής (τοπικό LAN), τα οπτικά όργανα δοκιμής, οι αισθητήρες οπτικών ινών, και περισσότεροι. Αυτό το προϊόν αυτό το προϊόν όχι μόνο χρησιμοποιείται σε αυτούς τους τομείς, αλλά και κατάλληλος για τις βιομηχανικές, αεροδιαστημικές και αμυντικές εφαρμογές.

 

1. Χρησιμοποιώντας το κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και την εσωτερική διάμετρο τρυπών για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.

2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης για να εξασφαλίσει ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της οπτικής ίνας, η κατάθλιψη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του κεραμικού κύριου προσώπου τελών και άλλες παράμετροι βαθμού συμμορφώνονται με τα πρότυπα.

3. Η απώλεια εισαγωγής είναι μικρή, η επιστροφής απώλεια είναι μεγάλη, η ανταλλαξιμότητα είναι καλή, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.

4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.

5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

6. Συμμόρφωση με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.

7. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

 

Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc 0

Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc 1

Ενιαίος τρόπος διπλό LC στην οπτική τιμή καλωδίων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων Sc

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Σκοινί διπλό LC μπαλωμάτων οπτικής ίνας στη Singlemode υποστήριξη προσαρμογής Sc θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.