• LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm
  • LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm
  • LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm
  • LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm
LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm

LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J4u2u2293mp-YL

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.89 - $3.25/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 100000 κομμάτι/κομμάτια ανά υπαίθρια καλώδια μπαλωμάτων ινών εβδομάδας
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Μονοκατευθυντικό καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών Διάμετρος: 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm.etc
Δοκιμή: 100% δοκιμασμένη, η δοκιμή παρεμβαλλόμετρων είναι αποδεκτή Αριθμήσεις ινών: Ντούμπλεξ/simplex
Χρώμα: Κίτρινος ή Cusomized Τύπος ινών: Simplex
Υψηλό φως:

καλώδιο μπαλωμάτων ινών 0.9mm LC ST

,

καλώδιο μπαλωμάτων ινών 2.0mm LC ST

,

0.9mm LC στο καλώδιο μπαλωμάτων ινών του ST

Περιγραφή προϊόντων

LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm

LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm

1. Χρησιμοποιώντας το κεραμικό ένθετο υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και την εσωτερική διάμετρο τρυπών για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.

2. Εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης για να εξασφαλίσει ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ της οπτικής ίνας, η κατάθλιψη της ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του κεραμικού κύριου προσώπου τελών και άλλες παράμετροι βαθμού συμμορφώνονται με τα πρότυπα.

3. Η απώλεια εισαγωγής είναι μικρή, η επιστροφής απώλεια είναι μεγάλη, η ανταλλαξιμότητα είναι καλή, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.

4. Μπορέστε να παρέχετε ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών. 5.

5. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.

6. Συμμόρφωση με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν και που αποσυνδέουν τις δυνάμεις και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.

7. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

 

Τύπος
Απόδοση
Singlemode Πολλαπλού τρόπου
Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια
Απώλεια εισαγωγής Μέγιστη αξία ≤0.7dB ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB
Χαρακτηριστική αξία 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥60 DB ≥20dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm/1550nm 850nm/1300nm

 

Εφαρμογές: Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
-Καλή διάρκεια
-Καλή ανταλλαξιμότητα
-Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
-Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
-Στίλβωση προτύπων ανώτερης ποιότητας PC/UPC/APC
-Πρότυπα: GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia, TIA/EIA και IEC

Gigabit Ethernet Ενεργός λήξη συσκευών Δίκτυα τηλεπικοινωνιών Βίντεο
Πολυμέσα Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων Δίκτυα τοπικής περιοχής Εφαρμογές FTTH FTTX CATV.

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm 0

LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm 1

Καυτός ενιαίος τρόπος LC πώλησης του ST στο διπλό σκοινί αλτών ινών οπτικό

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

Καυτός ενιαίος τρόπος LC πώλησης του ST στο διπλό σκοινί αλτών ινών οπτικόΚαυτός ενιαίος τρόπος LC πώλησης του ST στο διπλό σκοινί αλτών ινών οπτικόΚαυτός ενιαίος τρόπος LC πώλησης του ST στο διπλό σκοινί αλτών ινών οπτικό

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC καλώδιο 9/125 μπαλωμάτων ινών του ST Singlemode μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας 0.9mm θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.