• LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό
  • LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό
  • LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό
  • LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό
LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό

LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J4u4u2233p-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.85-$3.98/Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Ενιαίο καλώδιο LC μπαλωμάτων ινών τρόπου σε LC Διάμετρος ινών: 2.0mm/3.0mm
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB
Υψηλό φως:

Σκοινί μπαλωμάτων MTRJ

,

LC σε LC ενιαίος τρόπος καλωδίων μπαλωμάτων ινών

,

Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Περιγραφή προϊόντων

LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό

LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης.

-40 σε +85℃

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα


Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
Καλή διάρκεια
Καλή ανταλλαξιμότητα
Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα


Προδιαγραφές


Απώλεια εισαγωγής: Typical≦ 0.2dB, Maximum≦0.3dB
Επιστροφής απώλεια: ≧50dB (PC/UPC) ≧65dB (APC)
Επανάληψη: ≦0.1
Χαρακτηριστική αλλαγή διάρκειας ≦0.2dB, 1000 matings
Ανταλλαξιμότητα: ≦0.2dB
Εκτατή δύναμη: >10kg
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 ~ 85℃


Εφαρμογές


CATV/μετρό, ενεργός λήξη συσκευών, δίκτυα τηλεπικοινωνιών, στοιχεία δικτύων τοπικής περιοχής (LANs) - δίκτυα επεξεργασίας, εξοπλισμός δοκιμής, εγκαταστάσεις προϋποθέσεων, δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs)

 

Τύπος συνδετήρων

 

Επίπεδο απόδοσης

 

Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις μορφές συνδετήρων, διάφορο καλώδιο χρώματος διαθέσιμο κατόπην του αιτήματος των πελατών, OS2 (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), OM3 (50/125um) OM4 (50/125um) OM5 (50/125um) είναι διαθέσιμο.

Οποιοδήποτε μήκος είναι διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος. Για το σακάκι, το PVC (μετώπη) είναι κανονικό και LSZH & η ολομέλεια είναι επίσης διαθέσιμα. Για τον τύπο καλωδίων, G655 & G657 είναι επίσης διαθέσιμα.

 

LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό 0

LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό 1

 

Γιατί συνεργαστείτε με το adtek;

 

Εμπειρία: Περισσότερο από επαγγελματικές πείρες 12 ετών στη βιομηχανία σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών.

Serialization προϊόντων: εκτατή σειρά προϊόντων μορφής που καλύπτει την αγορά.

Ευελιξία: Η μορφωματική υψηλή εξελιξιμότητα υποστήριξης σχεδίου και ένας εύκαμπτοι συνδυασμός και μια παράθεση. Γρήγορη παράδοση.

Πρακτικότητα: Κοντά στην απαίτηση του πελάτη και μειώστε τις λειτουργικές δαπάνες.

Προσαρμοστικότητα: Προσανατολισμένος στους πελάτες, παρέχοντας τις ιδιαίτερα προσαρμόσιμες προσαρμοσμένες λύσεις ανάπτυξης για να συναντήσει τις συγκεκριμένες εφαρμογές του πελάτη.

Πρόβλεψη αγοράς: Στενά συνδέστε με προς τα πάνω και προς τα κάτω της αλυσίδας βιομηχανίας, ακολουθήστε και κυριαρχήστε τη νεώτερη τεχνολογία και η τάση ανάπτυξης, παρέχει τα ανταγωνιστικότερες προϊόντα και τις λύσεις.

 

L/T για το νέο σαφές εργαστήριο καλωδίων μπαλωμάτων ινών:
Ικανότητα: Συνδετήρες LC 80,000pcs/ημέρα.
2 εκατομμύριο συνδετήρες το /Month PC.

MPO 2000pcs/day, 50000pcs/M
κασέτα mpo-LC 400PCS/day 12Cores
Ημερομηνία παράδοσης: 5~7days, επειγόντως διαταγή μπορεί να ελεγχθεί σε 3 ημέρες.

 

 

Πολλαπλού τρόπου OM3 ADTEK διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών ανεφοδιασμού lc-LC

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC σε LC Singlemode MTRJ μπαλωμάτων σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μονοκατευθυντικό θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.