• LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό
  • LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό
  • LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό
  • LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό
LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό

LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: J1u3u2243mp-VT

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Υψηλό φως:

ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου 2.0mm LC σε LC

,

Ενιαίο ντούμπλεξ σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου

,

LC σε LC ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου καλωδίων μπαλωμάτων ινών

Περιγραφή προϊόντων

LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό

LC/UPC-LC/UPC διπλό σκοινί 2.0mm 9/125 singlemode της 3M μπαλωμάτων PVC κίτρινο

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

Συνδετήρας Α: LC/UPC 2.0mm μονοκατευθυντικός συνδετήρας, μπλε κατοικία, άσπρη μπότα.
Καλώδιο: μονοκατευθυντικό καλώδιο 2.0mm, κίτρινο χρώμα LSZH (ίνα SM 9/125 G652D)
Συνδετήρας Β: LC/UPC 2.0mm μονοκατευθυντικός συνδετήρας, μπλε κατοικία, άσπρη μπότα.
** Length= 1Meter (+5cm/-0cm)
Παράμετρος
1, ενιαίες ίνες τρόπου (9/125 SM G652D)
2, μήκος κύματος δοκιμής: 1310/1550nm
3, απώλεια εισαγωγής (Max): -0.3dB
4, επιστροφής απώλεια (RL): UPC>50
5, διάρκεια: <0>

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

1, χαμηλή εισαγωγή και πίσω απώλεια αντανάκλασης
2, καλή ανταλλαξιμότητα
3, καλή διάρκεια
4, υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα
5, πρότυπα: TelcordiaGR-326-πυρήνας.
6, το patchcord συμμορφώνονται στην απαίτηση CE

LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό 0

LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό 1

πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών om4 lc UPC οπτικό

Η αξία μας:

Πρωτοβουλία, σκληρά που εργάζεται, αποδοτικότητα, καινοτομία, ευγνώμων, διανομή.

Η φιλοσοφία μας:

Ο επαγγελματίας πετά την ποιότητα, η συνεργασία κάνει το win-win μέλλον.

Οι λύσεις μας:

Γρηγορότερες, αποτελεσματικές, αξιόπιστες, εύκαμπτες και επαγγελματικές λύσεις OEM/ODM.

Το πιστοποιητικό μας:

ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, OHSAS18001: 2007 κ.λπ.

Η ομάδα μας:

Εξυπηρετούμε τον κάθε πελάτη μας με τη γρήγορα και επαγγελματικότερη απάντηση.

Τα διπλώματα ευρεσιτεχνίας μας:

Έχουμε 20 διπλώματα ευρεσιτεχνίας και θα συνεχίσουμε τα νέα προϊόντα για να κυριαρχήσουμε την πρόσφαή τάση αγοράς.

 

multimode duplex optic fiber om4 lc upc optical patch cord

 

πολλαπλού τρόπου διπλό οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών om4 lc UPC οπτικόπολλαπλού τρόπου διπλό οπτικό σκοινί μπαλωμάτων ινών om4 lc UPC οπτικό

 

 

multimode duplex optic fiber om4 lc upc optical patch cord

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC σε LC ενιαίο τρόπου ινών μπαλωμάτων κίτρινο PVC της 3M σκοινιού διπλό θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.