• μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC
  • μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC
  • μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC
  • μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC
μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC

μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK / OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: Telcordia GR-1209-πυρήνας-2001Telcordia GR-1221-πυρήνας-2001

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $170.00-$180.00/Pieces
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

PMD: Πολυδιαυλωτές τμήματος μήκους κύματος Κυματισμός (dB): 0,3 0,4 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία:: -5~75 Θερμοκρασία αποθήκευσης:: -40~85
Υψηλό φως:

1*8CH CWDM MUX DEMUX

,

Μίνι CWDM MUX DEMUX

,

ADTEK CWDM MUX DEMUX

Περιγραφή προϊόντων

μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC

1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc

1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc

 

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής

Υψηλή απομόνωση

Χαμηλό PDL

Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος:

Από το 1260 NM σε 1620nm

Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία:

Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα

 

2. Εφαρμογές

Σύστημα CWDM

Δίκτυα PON

Συνδέσεις CATV

5G σταθμός βάσης

3. Συμμόρφωση

Telcordia GR-1209-πυρήνας-2001

Telcordia GR-1221-πυρήνας-2001

RoHS

4. Προδιαγραφές

ενότητα 1×N CWDM Mux/Demux

Ενότητα CWDM Mux/Demux

 

5. Μηχανικές διαστάσεις

 

1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc

 

 

 

6.Ordering πληροφορίες

Ενότητα CWDM Mux/Demux

1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc

7. Εικόνες προϊόντων

1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc

 

Περίπου εμείς

1*8ch cwdm mux and demux,mini type cwdm,1270-1450nm or 1490-1610nm,with 0.9mm,1m,LC/upc connector1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc1*8ch cwdm mux και demux, μίνι τύπος cwdm, 1270-1450nm ή 1490-1610nm, με 0.9mm, 1m, συνδετήρας LC/upc

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd μίνι 1*8CH CWDM MUX DEMUX με το συνδετήρα 0.9mm 1m LC/UPC θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.