• WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON
  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON
  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON
  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON
WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON

WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO:9000, RoHs, CE
Αριθμό μοντέλου: Telcordia GR-1209-πυρήνας-2001Telcordia GR-1221-πυρήνας-2001

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $170.00-$180.00/Pieces
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο 1PC στη πλαστική τσάντα, έπειτα στο χαρτοκιβώτιο, τα εξωτερικά χαρτοκιβώτια (μέγεθος χαρτ
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Τμήμα μήκους κύματος που πολλαπλασιάζει WDM Κεντρικό μήκος κύματος: ITU, ITU+1
Κυματισμός (dB): 0,3 0,4 0,5 Τύπος ινών: SMF-28e ή πελάτης που διευκρινίζεται
Υψηλό φως:

WDM πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος

,

Πολυδιαυλωτές τμήματος μήκους κύματος PON

,

WDM PON

Περιγραφή προϊόντων

WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON

WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR για PON

Νεώτερη ΕΝΌΤΗΤΑ MUX DEMUX 150G dwdm DWDM για το σταθμό βάσης

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Υψηλή απομόνωση
  • Χαμηλή εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης
  • Υψηλή αξιοπιστία και υψηλή σταθερότητα
  • GR-1209-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
  • GR-1221-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia υποχωρητικός
  • RoHs-6 υποχωρητικός

2. Εφαρμογές

Σύστημα DWDM

Δίκτυα PON

Συνδέσεις CATV

 

3. Συμμόρφωση

Telcordia GR-1209-πυρήνας-2001

Telcordia GR-1221-πυρήνας-1999

RoHS

 

4. Προδιαγραφές

ενότητα 1×N DWDM Mux/Demux

 

5. Μηχανικές διαστάσεις

WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON 1

6.Ordering πληροφορίες

Ενότητα DWDM Mux/Demux

ενότητα 200G DWDM mux demux   dwdm roadm για 5G

 

7. Εικόνες προϊόντων

ενότητα 200G DWDM mux demux   dwdm roadm για 5G

 

Περίπου εμείς

200G  DWDM module mux demux   dwdm roadm for 5Gενότητα 200G DWDM mux demux   dwdm roadm για 5Gενότητα 200G DWDM mux demux   dwdm roadm για 5Gενότητα 200G DWDM mux demux   dwdm roadm για 5Gενότητα 200G DWDM mux demux   dwdm roadm για 5G

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ADTEK για PON θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.