• Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας
  • Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας
Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας

Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS,CM,CMR
Αριθμό μοντέλου: Jipip7343mp-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.27-$10.00/Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 2000000 κομμάτι το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων MPO MTP Επιστροφής απώλεια: ≤-40dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 - +75°C Απώλεια εισαγωγής: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 - +75°C Διάρκεια (500 Matings):: μέγιστη αύξηση 0,35 DB
Υψηλό φως:

1.2mm ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 12 πυρήνων

,

Καλώδιο μπαλωμάτων MTP

,

Σκοινί μπαλωμάτων MTP

Περιγραφή προϊόντων

Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας

12 / 24 πυρήνες 100% πέρασαν το τρισδιάστατο σκοινί μπαλωμάτων δοκιμής mtp/mpo

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40 σε +85℃

 

Το καλώδιο κορμών MPO, μια οικονομικώς αποδοτική εναλλακτική λύση στη χρονοβόρα λήξη τομέων, σχεδιάζεται για την ίνα υψηλής πυκνότητας επιδιορθώνοντας στα κέντρα δεδομένων που η διαστημική αποταμίευση ανάγκης και μειώνει τα διοικητικά προβλήματα καλωδίων.

0.35dB το IL, το θηλυκό MPO στο θηλυκό συνδετήρα MPO και το καλώδιο δεσμών ολομέλειας 3.0mm (OFNP) σχεδιάζονται για τις άμεσες εφαρμογές κέντρων δεδομένων σύνδεσης και υψηλής πυκνότητας 40G/100G.

 

 

Στοιχείο

Ενιαίος τρόπος Multimoe
PC UPC Άλλος τρόπος 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5
Ένθετο. Απώλεια 0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB) 0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB)
Επιστροφής απώλεια ≥50 DB ≥55 DB ≥60 DB ≥35 DB
Ένθετο. Loss/MTP ή MPO 0.7dB μέγιστο (ελίτ 0,35 DB.) 0.5dB μέγιστο (ελίτ 0.35dB.)
Επιστροφής απώλεια s/MTP ή MPO ≥50dB ≥55 DB ≥60 DB ≥20dB
Δύναμη τραβήγματος ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

 

Κυριώτερα σημεία
Κάνετε το καλώδιο κορμών MPO την επιλογή σας για τα δίκτυα ινών υψηλής πυκνότητας

8 οι ίνες που χρησιμοποιούνται για 40G QSFP+ SR4 άμεσο συνδέουν τις εφαρμογές.

Βελτιώστε το δίκτυο τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων υψηλής πυκνότητας.

Επιτρέψτε την αυξανόμενες ικανότητα και την ευκολία της διαχείρισης καλωδίων.

 

η πολλαπλού τρόπου ίνα σχεδιάζεται για να αντισταθεί τις σφιχτές κάμψεις και την πρόκληση τηλεγραφώντας τις διαδρομές με την ουσιαστικά λιγότερη απώλεια σημάτων από τη συμβατική πολλαπλού τρόπου ίνα.

Η ολομέλεια εκτίμησε το εξωτερικό σακάκι

Τα καλώδια ολομέλειας χτίζονται σκόπιμα με τα υλικά σακακιών που εκπέμπουν τα χαμηλά ποσά καπνού και καθυστερούν τις φλόγες που διαδίδονται, σιγουρεμένος τα καλώδια είναι ασφαλή και ανθεκτικά στη θερμότητα.

 

ακτίνα κάμψεων 7.5mm ελάχιστη

Με το BIF, το καλώδιό μας σχεδιάζεται για τη βελτιωμένη απόδοση κάμψεων στις εφαρμογές μειώνω-ακτίνας όπως τα κατοικημένα ή περιβάλλοντα γραφείων που έχουν τη λιγότερη ευαισθησία κάμψεων.

Σίγουρο δοκιμή πρόγραμμα

το τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο παρέχει την επαλήθευση της διαδικασίας στίλβωσης MPO/MPO, και η παραγωγή όλων των παραμέτρων γυαλισμένο ferrule ΑΜ συμμορφώνεται και υπερβαίνει τους βιομηχανικά τυποποιημένους. Οι καθαροί οπτικοί συνδετήρες είναι κυρίαρχοι στην παροχή μιας αξιόπιστης, υψηλής απόδοσης υποδομής οπτικών ινών.

Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας 0

Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας 1

Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας 2

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Το σκοινί 100% μπαλωμάτων MTP πέρασε την τρισδιάστατη δοκιμή, ενιαίο καλώδιο ινών τρόπου 24 πυρήνων/12 πυρήνας θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.