• MTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος
  • MTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος
MTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος

MTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS,CM,CMR
Αριθμό μοντέλου: Jipip7343mp-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.27-$10.00/Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 2000000 κομμάτι το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: OM4 καλώδιο μπαλωμάτων ινών Επιστροφής απώλεια: ≤-40dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 - +75°C Απώλεια εισαγωγής: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 - +75°C Διάρκεια (500 Matings):: μέγιστη αύξηση 0,35 DB
Υψηλό φως:

MTP σε MTP καλώδιο 40G

,

OM4 σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

OM4 καλώδιο μπαλωμάτων ινών

Περιγραφή προϊόντων

MTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος

MTP σε MTP σκοινιά μπαλωμάτων καλωδίων κορμών 10/40G OM4 MTP/MPO

 

Περιγραφή προϊόντων


MPO/MTP είναι η υψηλή πυκνότητα της οπτικής ίνας προ-συνδέει το σύστημα που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.
1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το περιβάλλον υψηλής πυκνότητας
2, η οπτική ίνα στο κτήριο
3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών όπως ο θραύστης, 0G/100G SFP και SFP.

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40 σε +85℃

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα


* Υψηλή επίδοση στο IL & RL
* 4,8,12 και 24 λήξεις και συνελεύσεις συνδετήρων ινών
* Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
* Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
* Κατάλληλος για την εφαρμογή MPO/MTP
* Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
* Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

 

 

 

Στοιχείο

Ενιαίος τρόπος Multimoe
PC UPC Άλλος τρόπος 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5
Ένθετο. Απώλεια 0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB) 0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB)
Επιστροφής απώλεια ≥50 DB ≥55 DB ≥60 DB ≥35 DB
Ένθετο. Loss/MTP ή MPO 0.7dB μέγιστο (ελίτ 0,35 DB.) 0.5dB μέγιστο (ελίτ 0.35dB.)
Επιστροφής απώλεια s/MTP ή MPO ≥50dB ≥55 DB ≥60 DB ≥20dB
Δύναμη τραβήγματος ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

Σχετικά πρότυπα:
* Συναντά το IEC τυποποιημένο 61754-7& JIS C5982
* Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
* Παράλληλη οπτική
- Οπτικό φόρουμ σύνδεσης μέσω δικτύων (OIF) υποχωρητικό
- Infiniband υποχωρητικό
* Infiniband
- 10G κανάλι ινών υποχωρητικό
- 40G και IEEE 802,3 100G
- QSFP

 

 

MTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος 0

24 Core MPO MTP 2.0mm 3M Optical Fibre Patch Cords in Blue PC UPCMTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος 2

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd MTP σε MTP καλώδιο 10G 40G, ενιαίος τρόπος σκοινιού μπαλωμάτων ινών OM4/πολυ τρόπος θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.