• Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP
  • Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP
Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP

Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS,CM,CMR
Αριθμό μοντέλου: Jipip7343mp-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ΚΟΜΜΑΤΙ
Τιμή: $0.27-$10.00/Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 2000000 κομμάτι το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: OM4 καλώδιο μπαλωμάτων ινών Επιστροφής απώλεια: ≤-40dB
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 - +75°C Απώλεια εισαγωγής: SM≤0.50dB, MM≤0.75dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40 - +75°C Διάρκεια (500 Matings):: μέγιστη αύξηση 0,35 DB
Υψηλό φως:

MTP σε MTP καλώδιο 40G

,

OM4 σκοινί μπαλωμάτων ινών

,

OM4 καλώδιο μπαλωμάτων ινών

Περιγραφή προϊόντων

Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP

Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP

 

Περιγραφή προϊόντων

Οι λύσεις καλωδίων κορμών σειράς σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MTP το /MPO ADTEK παρέχουν έναν ικανό τρόπο να εγκατασταθούν γρήγορα οι μεγάλες ποσότητες του καλωδίου προσφέροντας την υψηλή ευελιξία στην αποσύνδεση και την επαναχρησιμοποίηση. Είναι ιδιαίτερα ταιριαγμένοι για τις εφαρμογές που απαιτούν την υψηλή πυκνότητα, τη γρήγορες επέκταση και τη υψηλή επίδοση. Αυτό το εργοστάσιο υψηλής επίδοσης εξέτασε τις συνελεύσεις έρχεται προ-ολοκληρωμένος με 12 συνδετήρες ινών MTP και είναι διαθέσιμο διευκρινισμένα στα πελάτης μήκη. οι ίνες του 12/24/36/48/72/96/144 είναι διαθέσιμες. Οι χρήστες μπορούν επίσης να επιλέξουν από την κορδέλλα, το μικρό κύκλο, ή τα Kai-φορτωμένα καλώδια οπτικών ινών ανάλογα με το πρόγραμμα.


MPO/MTP είναι η υψηλή πυκνότητα της οπτικής ίνας προ-συνδέει το σύστημα που είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές.
1, η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με το περιβάλλον υψηλής πυκνότητας
2, η οπτική ίνα στο κτήριο
3, η εσωτερική εφαρμογή συνδετήρων στον εξοπλισμό ινών όπως ο θραύστης, 0G/100G SFP και SFP.

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40 σε +85℃

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα


* Υψηλή επίδοση στο IL & RL
* 4,8,12 και 24 λήξεις και συνελεύσεις συνδετήρων ινών
* Σχεδιασμένος για τη χαμηλή απώλεια και την τυποποιημένη απώλεια SM και τις εφαρμογές ΚΚ
* Οικονομική λύση για την μάζα-λήξη της ίνας
* Κατάλληλος για την εφαρμογή MPO/MTP
* Δυναμωμένος γύρω από το καλώδιο, το ωοειδές καλώδιο και τις γυμνές επιλογές κορδελλών διαθέσιμα
* Κωδικοποιημένες χρώμα κατοικίες διαθέσιμες για να διαφοροποιήσει τον τύπο ινών, τον τύπο στιλβωτικής ουσίας ή/και το βαθμό συνδετήρων

 

 

 

Στοιχείο

Ενιαίος τρόπος Multimoe
PC UPC Άλλος τρόπος 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5
Ένθετο. Απώλεια 0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB) 0.2dB μέγιστο (ελίτ 0.15dB)
Επιστροφής απώλεια ≥50 DB ≥55 DB ≥60 DB ≥35 DB
Ένθετο. Loss/MTP ή MPO 0.7dB μέγιστο (ελίτ 0,35 DB.) 0.5dB μέγιστο (ελίτ 0.35dB.)
Επιστροφής απώλεια s/MTP ή MPO ≥50dB ≥55 DB ≥60 DB ≥20dB
Δύναμη τραβήγματος ≥68N ≥68N ≥68N ≥68N

 

Σχετικά πρότυπα:
* Συναντά το IEC τυποποιημένο 61754-7& JIS C5982
* Δομημένη τηλεγράφηση ανά Tia-568-γ
* Παράλληλη οπτική
- Οπτικό φόρουμ σύνδεσης μέσω δικτύων (OIF) υποχωρητικό
- Infiniband υποχωρητικό
* Infiniband
- 10G κανάλι ινών υποχωρητικό
- 40G και IEEE 802,3 100G
- QSFP

 

Τύπος Singlemode APC Πολλαπλού τρόπου
Απόδοση Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια Τυποποιημένη απώλεια Χαμηλή απώλεια
Απώλεια εισαγωγής Μέγιστη αξία ≤0.7dB ≤0.35dB ≤0.5dB ≤0.35dB
Χαρακτηριστική αξία 0.4dB 0.2dB 0.35dB 0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥60 DB ≥20dB
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm/1550nm 850nm/1300nm

 

Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP 0

Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP 1

24 Core MPO MTP 2.0mm 3M Optical Fibre Patch Cords in Blue PC UPCSinglemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP 3

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Singlemode/πολλαπλού τρόπου simplex σκοινιού μπαλωμάτων ινών καλωδίων OM4 10G 40G MTP σε MTP θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.