• LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5
  • LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5
  • LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5
  • LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5
LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5

LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4u3u2273mp-GN

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Μήκος: Οποιοδήποτε μήκος είναι εξατομικεύσιμο Διάμετρος ινών: 2.0mm, 3.0mm
Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB Όνομα: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Εξωτερικό σακάκι: PVC το /LSZH/OFNP Τύπος ινών: Simplex ή ντούμπλεξ
Υψηλό φως:

125um σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

50um σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

OM5 LC στο σκοινί μπαλωμάτων FC

Περιγραφή προϊόντων

LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5

LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5

 

1. Η υιοθέτηση του κεραμικού ενθέτου υψηλής ακρίβειας με το μικρό concentricity λάθος και άντεξε τη διάμετρο για να παρέχει την καλύτερη απώλεια εισαγωγής και να επιστρέψει την απώλεια για να αποφύγει την υποβάθμιση της απόδοσης και της ζημίας μετάδοσης στις οπτικές συσκευές πομποδεκτών.
2. Υιοθετήστε την προηγμένη τεχνολογία λείανσης και ο αλέθοντας εξοπλισμός για να εξασφαλίσουν ότι η επιφάνεια της ίνας είναι χωρίς γρατσουνιές και ατέλειες, κυκλική λείανση της ίνας που αντισταθμίζονται, κατάθλιψη της ίνας και ακτίνα της κυρτότητας του κεραμικού προσώπου τελών που οι τεχνικές παράμετροι όπως η επιφάνεια οπτικής ίνας είναι χωρίς γρατσουνιές και ατέλειες, η κυκλική λείανση οπτικής ίνας που αντισταθμίζονται, η κατάθλιψη οπτικής ίνας και η κεραμική ακτίνα κυρτότητας τελών είναι σύμφωνα με τα διευκρινισμένα πρότυπα.
3. Όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.
4. Συμμορφωθείτε με το Ansi/τη TIA/απαιτήσεις EIA και του ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατά δύναμη ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, τα άκρα θερμοκρασίας, τις δυνάμεις εισαγωγής και αφαίρεσης και την εκτατούς πίεση καλωδίων, τον αντίκτυπο και τη δόνηση.
5. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, άριστες επαναλαμβανόμενες απόδοση σύνδεσης και ευκολία - - χρήση.
6. Λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃).

 

Οπτικών ινών χαρακτηριστικά γνωρίσματα σκοινιού μπαλωμάτων:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Καλή επανάληψη
  • Καλή ανταλλαξιμότητα
  • Υψηλής θερμοκρασίας Stabilit

Σειρά του τρόπου

Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος

Τύπος καλωδίων

Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες

Ύφος συνδετήρων

SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc

Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών

PC, UPC, APC

Διάμετρος καλωδίων

0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Εξωτερικό σακάκι

PVC το /LSZH/OFNP

Χρώμα σακακιών

SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο

Διάρκεια

500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων

Λειτουργούντα Temp.

-20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)

Temp αποθήκευσης.

-40℃ σε +85℃

 

 

Τύπος συνδετήρων

 

Επίπεδο απόδοσης

 

Πρότυπα

Ελίτ

Συνδετήρας

Τρόπος

Endface

IL (DB)

RL (DB)

IL (DB)

RL (DB)

LC/SC/FC/ST

SM

PC

≤0.2

≥50

≤0.15

≥50

UPC

≤0.2

≥55

≤0.15

≥55

APC

≤0.2

≥60

≤0.15

≥60

ΚΚ

PC

≤0.2

≥35

≤0.15

≥35

MPO/MTP

SM

APC

≤0.7

≥60

≤0.35

≥60

ΚΚ

PC

≤0.5

≥20

≤0.35

≥20

MTRJ

SM

PC

≤0.5

≥50

/

/

ΚΚ

PC

≤0.5

≥35

/

/

 

LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5 0

 

 

LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5 1

 

Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125um

Εξοπλισμός/εγκαταστάσεις

Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125um

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd LC στα διπλά 50um 125um καλώδια αλτών σακακιών PVC LSZH OFNP σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC OM5 θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.