• Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό
Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό

Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK/OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4u3u2273mp-GN

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

ISO, CE, ROHS: ≥35dB Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
Διάμετρος ινών: 2.0mm, 3.0mm Όνομα: Μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων
Σειρά του τρόπου: ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος εξωτερικό σακάκι: PVC το /LSZH/OFNP
Υψηλό φως:

125um μονοκατευθυντικό καλώδιο οπτικών ινών

,

OM5 simplex σκοινιού μπαλωμάτων

,

OM5 μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων

Περιγραφή προϊόντων

Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό

Μονοκατευθυντικό οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC/UPC OM5 50/125um

 

Εύρος ζώνης συχνότητας, μεγάλη ικανότητα επικοινωνίας. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλή επιστροφής απώλεια, μεγάλη απόσταση μετάδοσης.

Αντι-ηλεκτρομαγνητική παρέμβαση. Καμία παρέμβαση λογομαχίας, αγαθό εμπιστευτικά. Μικρό μέγεθος και ελαφρύς. Συναντήστε το IEC, JIS, απαιτήσεις διεθνών προτύπων Bellcore. Σταθερό σήμα και περιβαλλοντικός. Χρήση τυποποιημένο LC, Sc, ST, συνδετήρες FC, simplex υποστήριξης ή ντούμπλεξ.

Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό

 

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις μορφές συνδετήρων, διάφορο καλώδιο χρώματος διαθέσιμο κατόπην του αιτήματος των πελατών, OS2 (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), OM3 (50/125um) OM4 (50/125um) OM5 (50/125um) είναι διαθέσιμο. Οποιοδήποτε μήκος είναι διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος. Για το σακάκι, το PVC (μετώπη) είναι κανονικό και LSZH & η ολομέλεια είναι επίσης διαθέσιμα. Για τον τύπο καλωδίων, G655 & G657 είναι επίσης διαθέσιμα.

 

Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος ή πολυ τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό, διπλό Ziocord. ή πολυ-πυρήνες
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -20 ℃ σε +70℃/+85℃ (θωρακισμένο)
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

 

Τύπος συνδετήρων

 

Επίπεδο απόδοσης

 

Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό 0

Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό 1

 

Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125umΟπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125um

Εξοπλισμός/εγκαταστάσεις

Οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων lc-FC OM5 50/125um

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Εξωτερικό σακάκι PVC LSZH OFNP καλωδίων οπτικών ινών OM5 50um 125um μονοκατευθυντικό θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.