• Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc
  • Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc
  • Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc
  • Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc
Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc

Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: ADTEK / OEM
Πιστοποίηση: ISO, CE, ROHS
Αριθμό μοντέλου: J4u4u1253mp-AQ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: $0.60 - $3.00/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pc/PE τσάντες τσαντών που συσκευάζονται στο μέγεθος χαρτοκιβωτίων χαρτοκιβωτίων: τσάντα/χαρτοκιβώτι
Χρόνος παράδοσης: 3-14days
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 600000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία

Λεπτομερής ενημέρωση

Όνομα: LC στο ενιαίο καλώδιο μπαλωμάτων ινών τρόπου Sc Επιστροφής απώλεια: PC≥50dB UPC≥55dB APC≥60dB
Διάμετρος ινών: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Απώλεια εισαγωγής: ≤0.2dB
Όφσετ κορυφών: :">< 50=""> Υλικό καλωδίων: PVC
Υψηλό φως:

E2000 ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων ινών τρόπου

,

0.2dB LC στο σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc

,

E2000 σκοινί μπαλωμάτων

Περιγραφή προϊόντων

Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc

Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc

 

• Σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας Smiton χρησιμοποιούμενο όπως διαγώνιος-συνδέει άλτες, σκοινιά περιοχής εξοπλισμού και εργασίας στις τηλεπικοινωνίες ινών 0ptic
και FTTH (ίνα στο σπίτι) CATV & CCTV Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

• Μηχανικός
Ferrule συνδετήρων: κεραμικός
Ακτίνα τέλος-προσώπου της κυρτότητας: κορυφή 10 < R=""> χιλ. που αντισταθμίζεται: < 50=""> Υλικό καλωδίων: PVC
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 °C σε +70 °C

 

1, το προϊόν υιοθετεί την εισαγόμενη παραγωγή των κεραμικών καρφιτσών, εισήγαγε το υψηλής ποιότητας καλώδιο οπτικών ινών.
2, η εισαγωγή του ξένου προηγμένου εξοπλισμού τεχνολογίας λείανσης και λείανσης, ώστε να εξασφαλιστεί ότι το κυκλικό αλέθοντας όφσετ οπτικής ίνας, η κατάθλιψη οπτικής ίνας, η επιφάνεια της ίνας χωρίς τις γρατσουνιές και ατέλειες, το μέγεθος της ακτίνας της κυρτότητας του προσώπου τελών του κεραμικού κεφαλαίου και άλλες παράμετροι βαθμού σύμφωνα με τους τυποποιημένους κανονισμούς.
3, απώλεια εισαγωγής είναι μικρά, επιστροφής απώλεια, καλή ανταλλαξιμότητα, επαναλαμβανόμενος η σύνδεση της απόδοσης είναι άριστη, εύχρηστος.
4, σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών να παρέχουν ένα πλήρες σύνολο προσαρμοσμένων υπηρεσιών.
5, όλα τα συστατικά εξετάζονται οπτικά και εξετάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ROHS.
6, σύμφωνος με το Ansi/τη TIA/EIA και ISO/IEC για τη διάρκεια, την αντίσταση υγρασίας, την πίεση ένωσης, την εκτατές δύναμη οπτικών ινών και την προσαρμοστικότητα στα σκληρά περιβάλλοντα όπως η υγρασία, άκρα θερμοκρασίας, που συνδέουν απαιτήσεις δυνάμεων και τις εκτατές πίεσης, αντίκτυπου και δόνησης καλωδίων.
7, λειτουργούσα θερμοκρασία (- 40℃~+75℃), θερμοκρασία αποθήκευσης (- 40℃~+85℃)

 

 
Σειρά του τρόπου Ενιαίος τρόπος
Τύπος καλωδίων Μονοκατευθυντικό E2000
Ύφος συνδετήρων SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO ΤΟ /MTP.etc
Στίλβωση ή Ferrule τύπος διεπαφών PC, UPC, APC
Διάμετρος καλωδίων 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Εξωτερικό σακάκι PVC το /LSZH/OFNP
Χρώμα σακακιών SM κίτρινος | OM1, πορτοκάλι OM2 | OM3 Aqua | OM4 Aqua ή βιολέτα | OM5 λεμόνι πράσινο
Διάρκεια 500 κύκλοι (ανώτατη αύξηση 0,2 DB). 1000mate/de κύκλοι συντρόφων
Λειτουργούντα Temp. -25℃ σε +70℃
Temp αποθήκευσης. -40℃ σε +85℃

 

LC η γραμμή παραγωγής Sc και τα απαραίτητα καλώδια οπτικών ινών έχουν γίνει η τυποποιημένη οπτική ίνα εφαρμογών διεπαφών διασχίζουν τα συστήματα, το -σπίτι οπτικών ινών, τη μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών, τη οπτική ίνα CATV, τα τοπικά όργανα δοκιμής δικτύων περιοχής (τοπικό LAN) οπτικά, τους αισθητήρες οπτικών ινών, κ.λπ. Αυτό το προϊόν αυτό το προϊόν όχι μόνο χρησιμοποιείται σε αυτούς τους τομείς, αλλά και κατάλληλος για τις βιομηχανικές, αεροδιαστημικές και αμυντικές εφαρμογές.

 

Τύπος συνδετήρων Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα Ελίτ
Συνδετήρας Τρόπος Endface IL (DB) RL (DB) IL (DB) RL (DB)
LC/SC/FC/ST SM PC ≤0.2 ≥50 ≤0.15 ≥50
UPC ≤0.2 ≥55 ≤0.15 ≥55
APC ≤0.2 ≥60 ≤0.15 ≥60
ΚΚ PC ≤0.2 ≥35 ≤0.15 ≥35
MPO/MTP SM APC ≤0.7 ≥60 ≤0.35 ≥60
ΚΚ PC ≤0.5 ≥20 ≤0.35 ≥20
MTRJ SM PC ≤0.5 ≥50 / /
ΚΚ PC ≤0.5 ≥35 / /

 

Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc 0

Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc 1

 

Εργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APC

 

Πιστοποιήσεις

 

εργαστήριο

 

Εργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APCΕργοστάσιο άμεσο LC/APC στο Singlemode Iutdoor σκοινί μπαλωμάτων ινών SC/APC

 

 

Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν
Ik ben geïnteresseerd Μονοκατευθυντικό σκοινί LC μπαλωμάτων ινών τρόπου E2000 ενιαίο στον άλτη καλωδίων συνδετήρων Sc θα μπορούσατε να μου στείλετε περισσότερες λεπτομέρειες όπως τύπος, μέγεθος, ποσότητα, υλικό κ.λπ.
Ευχαριστώ!
Wachten op je antwoord.